Nabídka práce > PRÁCE VE SKLADU, 3 DNY V TÝDNU, 18000 Kč/měsíc, BRNO

PRÁCE VE SKLADU, 3 DNY V TÝDNU, 18000 Kč/měsíc, BRNO

Náplň práce

Máte zájem o práci na hlavní pracovní poměr? Chcete pracovat jen tři dny v týdnu na DENNÍ SMĚNU? Máme pro Vás nabídku!

Co bude Vaší náplní práce?
* pomocné práce ve skladu výrobní společnosti
* manipulace s materiálem, nakládka a vykládka materiálů, zásobování výrobních linek
* obsluha ručně vedených vozíků a VZV
* pomocné práce při balení zboží
* pozice je vhodná spíše pro muže (manipulace s materiálem)

Požadavky

* zájem o práci ve skladu výrobní společnosti
* zájem o práci s VZV (zaučení možné)
* základní znalost práce na PC
* dobrý zdravotní stav
* předchozí praxe ve skladu výhodou
* zkušenost s obsluhou VZV výhodou

Nabízíme

* práci pouze na denní směnu tři dny v týdnu (6:15 – 18:15 hodin)
* zaškolení na danou pozici
* odpovídající mzdové ohodnocení (cca 18 000 Kč hrubého)
* moderní pracovní prostředí (čistá, nehlučná, bezprašná výroba – elektro)
* stravenky, dotované závodní stravování, kantýna, pitný režim na pracovišti zdarma (vodomaty)
* nadstandardní příplatky za práci přesčas
* doprava z centra Brna zdarma (tam i zpět na každou směnu)
* doprava z Rajhradu zdarma (tam i zpět na každou směnu)

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat odpovědí na tento inzerát.

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 18000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek