Nabídka práce > Junior Data Analyst – Sport &Welness Benefit Company

Junior Data Analyst – Sport &Welness Benefit Company

Náplň práce

Baví tě práce práce s čísly a Excelem? Jsi fanda sportu ? Pokud ano, máme pro tebe práci! Pro našeho klienta, mezinárodního společnost působící v oblasti sportovních benefitů , hledám Junior Business Analystu. Tato pozice je vhodná pro ty, kteří mají rádi práci v Excelu, komunikaci s klientem a chtějí profesně růst.

* zpracovnání a vyhodnocování obchodních dat

* komunikace s klienty a ověřování správnosti dat (telefonicky / i v terénu)

* adhoc reporty a analýzy

Požadavky

* min. 1 rok zkušeností na obdobné analytické pozici (i brigádní zkušenost)

* znalost Excelu a dalších datových programů výhodou

* analytické a logické myšlení

* zájem o sport výhodou

* samostatnost, pečlivost, dobré interpretační schopnosti

* komunikativní angličtina výhodou

Nabízíme

fajn kolektiv

* kariérní růst a možnost učit se nové věci

* Multisport karta

Informace o pozici

  • Reed Global
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek