Nabídka práce > Skladník s VZV

Skladník s VZV

Náplň práce

* Provádění skladových operací pomocí vysokozdvižného vozíku - prostě rád řídíš ? :-)
* Vyskladňování a naskladňování zboží do/z regálů nebo nákladních aut

Požadavky

* Praxe na VZV – průkaz můžeme obnovit

Nabízíme

* Nabídneme ti přátelský kolektiv a příjemné prostředí
* Bezpečné pracovní prostředí
* Nabízíme zajímavé ohodnocení
* Stravenky v hodnotě 70,- Kč, které plně hradíme
* Budeš trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
* Zdarma tě pojistíme pro případ, že při práci způsobíš škodu
* Myslíme i na tvé stáří a nabízíme penzijní pojištění
* Zajistíme ti zdarma kartu do MAKRA
* Ty i tvoje rodina budete moct telefonovat za super ceny
* Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
* A mnoho dalších zajímavých výhod

Další informace

Chceš pracovat pro zaměstnavatele, který si váží zaměstnance?

Přijď k nám, co slíbíme našim zaměstnancům, to dodržíme.
Nevěříš? Tak si to pojď k nám vyzkoušet a my Tě přesvědčíme!

Potřebujete víc informací?
* tak se podívejte, jak se u nás žije na www.doplndhl.cz

Informace o pozici

  • DHL Supply Chain, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nepřevázka u Mladé Boleslavi