Nabídka práce > Skladník (bez platného průkazu), KMENOVÝ STAV, od 140Kč/hod.

Skladník (bez platného průkazu), KMENOVÝ STAV, od 140Kč/hod.

Náplň práce

- příjem materiálu (polotovarů z technických plastů), obsluha manipulační techniky
- zaskladňování materiálu
- krácení materiálu a výroba přířezů
- balení a expedice, včetně tvorby expedičních dokladů
- obsluha kotoučové pily
- práce na PC

Požadavky

- zkušenosti ve skladu (není podmínkou mít platný VZV průkaz)
- fyzickou zdatnost (zvedání břemen cca 20Kg)
- zodpovědný přístup k práci, pečlivost
- spolehlivost a ochota pracovat, samostatnost

Nabízíme

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Dobřany
- zázemí stabilní společnosti
- v divizi 40 lidí, dobrý pracovní kolektiv
- zajímavé pracovní ohodnocení (od 140Kč/hod.)
- benefity – odměny, pojištění, stravenky
- nástup do kmenového stavu
- 2směnný provoz (R/O)
- 25 dní dovolená, 13.plat při dobrém hospodaření firmy

Další informace

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se prodejem plastových polotovarů a jiných dílů z technických plastů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici SKLADNÍK/OBSLUHA PILY.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Dobřany