Nabídka práce > Operátor výroby od 19.000 Kč (dle zkušeností) + zákonné příplatky

Operátor výroby od 19.000 Kč (dle zkušeností) + zákonné příplatky

Náplň práce

- montáž výrobků do vlaků
- zárubně, dveře do vlaků, panty do dveří
- práce ve stoje s ručním a pneumatickým nářadím
- lepení materiál, možnost zaškolení ve Franci
- práce poměrně různorodá, nejedná se o pásovou výrobu

Požadavky

- SOU výhodou (výuční list)
- min. 1 rok zkušenosti ve výrobní firmě
- jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou
- schopnost pracovat dle pravidel a procesů výroby
- manuální zručnost
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- schopnost pracovat dle pracovních postupů
- spolehlivost, samostatnost, zručnost

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- zázemí stabilní společnosti
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- nástupní mzda od 19.000 Kč (dle zkušeností) + zákonné příplatky
- 1směnný provoz (6:15 - 14:15), v budoucnu 2směnný provoz
- proplácené přesčasy a rozmanité firemní benefity
- práce v čistém prostředí bez hluku
- dovolená 4 týdny, závodní stravování
- zajištění firemní dopravy na ranní směnu z vlakového nádraží Starý Plzenec

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek