Nabídka práce > Skladový operátor/ka

Skladový operátor/ka

Náplň práce

* práci v čistém skladě, s moderní technikou a vybaveným zázemím pro zaměstnance
* práci, u které budeš komunikovat s ostatními kolegy
* práci, kde budeš mít možnost pracovat se skenerem
* práci, kde i administrativa bude součástí
* práci, u které budete převážet zásilky na určené místo ve skladu
* práci, u které budete kompletovat zásilku dle potřeb zákazníka
* práci, která vás bude u nás bavit :)

Požadavky

* kolegu, který svou práci bere jako koníček :)
* kolegu, který je zodpovědný a kope za jeden tým
* kolegu, který má rád 2 směnný provoz
* kolegu, který se rád učí novým věcem

Nabízíme

* čisté a bezpečné pracovní prostředí
* přátelský kolektiv
* stabilní zaměstnání s pravidelným měsíčním příjmem
* stravenky, které máte od nás plně hrazené v 70 Kč výši/ odpracovaný den
* věrnostní bonus
* bonus k narozeninám
* zajímavé týmové akce (s námi to není jen o práci....)
* slevové produkty od našich partnerů
* další zajímavé benefity vám rádi představíme na pohovoru....

Další informace

Pracovní doba:

* dvousměnný provoz (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
* na všechny směny jezdí svozový autobus z metra OPATOV
* jezdí k nám autobus 428 z Říčan

Potřebujete víc informací?

* neváhejte mne kontaktovat na tel. čísle 775 476 899, ingrid.hlavkova@dhl.com
* podívejte se, jak se u nás žije na www.doplndhl.cz

Informace o pozici

  • DHL Supply Chain, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Zděbradská 67, 251 01 Jažlovice