Nabídka práce > Správce systému

Správce systému

Náplň práce

* Budete řešit běžné systémové problémy, dotazy a požadavky od klienta a operativy
* Podporovat a udržovat externí podpůrné moduly skladového systému
* Budete důležitou posilou pro ostatní, protože budete nastavovat tiskárny a přístupová práva (aplikační role) novým uživatelům
* Zároveň budete bedlivě sledovat chod skladového systému a všech podpůrných procesů a servisů
* Stanete se pro nás oporou při řízení systémových nesrovnalostí a inkonzistencí
* Budete ve spojení s dodavatelem skladového systému a navrhovat řešení a inovace
* Testovat nové verze a inicializovat změny systému (tj. schopnost vést ucelené testování a UAT dokumentace)
* Svou kreativitu můžete projevit při tvorbě aplikačních dokumentací

Požadavky

* Složil/a jste úspěšně maturitní zkoušku
* Baví Vás práce ve skladovém prostředí
* Respektujete pracovní postupy a bezpečnostní předpisy
* Nezapřete schopnost chápat a plnit pokyny/instrukce
* Máte základní znalost SQL
* Máte v sobě analytické myšlení
* Databáze, LAN, WAN, WiFi nejsou jen náhodné zkratky, vy víte co znamenají
* "How are you?" rozumíte? Dobrý začátek!
* Znalost ITIL metodiky výhodou
* Flexibilitu - na této pozici budete pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

* Zaměstnání ve společnosti s celosvětovým působením
* Zajímavé mzdové podmínky
* Bezpečné pracovní prostředí plné přátelských kolegů
* Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 70kč
* 5 dní zaslouženého volna navíc
* Stravování v naší závodní jídelně
* Zajištění dopravy s ohledem na třísměnný provoz za mírný poplatek
* Výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké
* ...a mnoho dalších příjemných bonusů

Informace o pozici

  • DHL Supply Chain, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk - středně pokročilý
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jirny, Poděbradská 603