Nabídka práce > Pokladní - Cashier brigáda

Pokladní - Cashier brigáda

Náplň práce

- Vyřizování všech pokladních procesů včetně denní uzávěrky:
platby v hotovosti
platby v cizí měně
bezhotovostní platby
dárkové kupóny
tax free
zaměstnanecké nákupy
- Odstraňování bezpečnostních prvků z oblečení
- Výdej a balení zboží

Požadavky

Zkušenost na obdobné pozici vítána
Příjemné reprezentativní vystupování
Orientace na zákazníka
Zodpovědnost a spolehlivost
Přesnost
Znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme

Jistotu pracovního místa v mezinárodní společnosti
Smlouva DPČ na úvazek 20 hodin týdně, nutno chodit alespoň 2 víkendy v měsíci
Přátelskou atmosféru v moderní stylové prodejně v centru Prahy - Václavské náměstí 17
Školení na vysoké úrovni
Zaměstnanecké benefity

Další informace

V případě zájmu nám zašlete Vaše podklady, v předmětu emailu prosím uvádějte název pozice Pokladní - Cashier. Děkujeme.

Informace o pozici

  • VAN GRAAF
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina podmínkou, ostatní jazyky výhodou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Stravenky, sleva na firemní produkty, pracovní oblečení
  • Místo pracoviště: Václavské náměstí 17