Nabídka práce > Vývojový inženýr - zaměření na plasty a polymery

Vývojový inženýr - zaměření na plasty a polymery

Náplň práce

Nemusíš poslouchat Plastic People, abys byl náš Plastic Inža. Takže klidně hoduj reagge a přijď nám pomoci našroubovat požadavky  lékařů a pacientů na vývoj nových medicínských serepetiček. Že jsi majitelem kreativity a invence je jasné už z toho, že jsi dočetl až sem. Pokud máš návdavkem i zodpovědnost a je na tebe spoleh, je naše náruč otevřená.

Požadavky

Abys tam jen nestál a nekoukal na nás, tak zaklepej diplomem z VŠ chemičárny, vysyp ze sebe, kde jsi už trochu pracoval, ale moc tě to tam nebralo a proto jsi tady. Až za tebou bude jezdit celý svět, bude prima se domluvit v angličtině. Můžeš si klidně číst doma Shakespeara, ale u nás budeš číst technické výkresy.

Nabízíme

Budeme o tebe pečovat, starat se, aby se ti u nás líbilo, zvolíš si sám pracovní dobu, když se bude dařit nám, bude se dařit i tvé peněžence. Můžeš si užívat našich benefitů, tak si to přijď všechno poslechnout osobně.

Další informace

Životopis zamailuj na adresu tereza.cvirova@gentlejob.cz

Informace o pozici

  • Gentle job s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: technická AJ
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Hradec Králové