Nabídka práce > Technik jakosti

Technik jakosti

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost dodávající klíčové koncepty světovým značkám v automobilové oblasti a nejdynamičtěji rostoucího zaměstnavatele v Karlovarském kraji REED v současné době hledá technika jakosti. Tato společnost v ČR více než dvacet let vyvíjí, testuje a montuje tradiční výrobky i novinky. Připojte se k týmu lidí, kteří mají ambici stát se světovou třídou mezi dodavateli automobilového průmyslu!

Náplň práce:
• Styk se zákazníkem
• Odpovědnost za zajištění systému jakosti na výrobním týmu
• Řešení náročných a unikátních problémů spojených s jakostí, často ve spolupráci s technickým odborníkem
• Stanovování způsobu uspořádání, průběhu a technických podmínek výroby nebo provozních procesů, výrobních a provozních zařízení, strojů, nástrojů, přípravků apod.
• Zajišťování technologických změn

Požadavky

• SŠ vzdělání technického směru
• Praxe v oblasti kvality alespoň 1 rok
• Znalost práce na PC (MS Office, znalost SAP výhodou)
• Znalost NJ nebo AJ – min. B1
• Komunikační a organizační schopnosti, svědomitost, zodpovědnost, přesnost, pečlivost
• Technické myšlení

Nabízíme

• Dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
• Příjemné prostředí, moderně vybavené pracoviště
• Jazykové i odborné vzdělávání
• Volitelné benefit společnosti a sociální výhody (lékařskou péči, možnost ubytování, dotované stravování)
• Týden dovolené navíc

Další informace

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a věříte, že byste mohl být vhodným kandidátem, zašlete nám Vaše aktualizované CV. Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky se s námi spojte přímo na LinkedInu: https://cz.linkedin.com/tompetrik
Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Informace o pozici

  • Reed Global
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek