Nabídka práce > Technolog (montáž)

Technolog (montáž)

Náplň práce

Pro předního evropského výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu a společnost s rozsáhlou tradicí výroby, Reed v současné době hledá technologa montáže.

Náplň práce:
• Tvorba technologický postupů
• Tvorba technologických návodek
• Tvorba technologických kusovníků
• Verifikace technologických postupů ve výrobě
• Navrhování řešení nejakosti ve výrobě z hlediska technologie
• Účast v projektových týmech
• Prověřování technologičnosti konstrukčních návrhů při vývoji nových produktů a konstrukčních změn

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření ( možno i absolvent)
• znalost strojírenské technologie
• znalost obrábění, sváření
• všeobecný technický rozhled
• základní znalost AJ
• pro-aktivní přístup, samostatnost, týmový hráč
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• dynamické prostředí velké, rychle expandující skupiny
• stabilitu s tradicí více než 155 let
• možnost profesního růstu
• zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, FlexiPass, příspěvek a životní / penzijní připojištění, firemní dětskou skupinu, dotované stravování, jazykové kurzy atd.)

Další informace

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a věříte, že byste mohl být vhodným kandidátem, zašlete nám Vaše aktualizované CV. Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky se s námi spojte přímo na LinkedInu: https://cz.linkedin.com/tompetrik

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Budeme se těšit na spolupráci.

Informace o pozici

  • Reed Global
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek