Nabídka práce > KUCHAŘ

KUCHAŘ

Náplň práce

Příprava poledního menu, které si kuchař sestavuje sám. Příprava pokrmů dle jídelního lístku. Podílení se na sestavení nového jídelního lístku, tak aby seděl kuchaři, vedení a hlavně zákazníkům. Objednávky zboží a vedení kolegů na své směně v kuchyni. Možnost seberealizace v týdenních nabídkách či letních akcí a grilování.

Požadavky

Výuční list není podmínkou, ale praxe ano. Řešit situace pozitivně, spokojený zákazník je pro nás nejdůležitější. Samozřejmě náš zákazník, náš pán. Spolehlivost. dochvilnost.

Nabízíme

Stálá pracovní doba, personální strava zdarma, personální účet s 20% slevou na vše. Dlouhodobá spolupráce. Přátelský a rodinný kolektiv. Benefity. A hlavně lidský přístup.

Informace o pozici

  • Restaurace Eden
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ne
  • Plat: 35.000-45.000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Odměny, personální strava zdarma, personální účet se slevou na vše, možnost pracovního růstu
  • Místo pracoviště: Boskovice okres Blansko