Nabídka práce > SALES MANAGER | AKVIZICE | PRAHA

SALES MANAGER | AKVIZICE | PRAHA

Náplň práce

Perspektivní společnost podnikající v oblasti služeb hledá vhodné kandidáty na pozici Sales Manager.

Chcete přispět k rozvoji atraktivního produktu, který je stálicí na českém trhu? Jste rozený vůdce s přirozenou autoritou a baví Vás navrhovat nová obchodní řešení a služby? Domluvíte se anglicky?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- vedení prodejních týmů v rámci přidělené oblasti
- koordinace prodejních akcí napříč segmenty
- odpovědnost za prodejní plány a výkony týmu
- vedení a motivace podřízených
- nábor a zaškolení nových spolupracovníků, rozvoj týmu
- zapojení do prodejních aktivit
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- účast na obchodních vyjednáváních
- reporting

Požadavky

- zkušenosti na pozici Sales Managera
- pokročilá znalost angličtiny B2
- proaktivní přístup k práci a schopnost multitaskingu
- zkušenosti s vyhledáváním nových obchodních příležitostí
- schopnost přinést nová řešení a produkty
- zkušenosti s vedením a rozvojem týmu
- silné komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 100000 CZK do 115000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - 3 sick days plus narozeninové volno - stravenkový paušál - příspěvek na penzijní připojištění - možnost Multisport karty - teambuldingy a další firemní aktivity
  • Místo pracoviště: Praha