Nabídka práce > ACCOUNT MANAGER | NETWORK UTILITY GIS

ACCOUNT MANAGER | NETWORK UTILITY GIS

Náplň práce

Jste zapálení do IT a a technologií GIS?

Máte zkušenosti z oblasti správy inženýrských sítí?

Říká Vám něco Esri a ArcGIS?

Aktuálně hledáme Account Managera/ku, který/á bude mít na starosti právě tyto technologie v oblasti inženýrských sítí.

Jako Account manager budete mít na starost:
- péče o klíčové zákazníky, budování, rozvoj efektivity a potenciálu vztahů s klienty
- monitoring novinek a trendů; podle toho budete vyvíjet nové strategie v Esri GIS
- identifikace obchodních příležitostí
- hledáme pro-aktivní/ho kandidáta/ku, kdo bude navrhovat vhodné řešení pro rozvoj využití Esri GIS ve prospěch zákazníka
- tvorba individuálních rozvojových plánů zákazníka
- to, jakou zvložíš strategii ať už v rámci Account managemtu či sales, je kompletně na tobě!

Požadavky

- Schopnost pracovat s inženýrskými sítěmi, jako jsou vodovodní, kanalizační, elektřinové a plynové sítě. Správci těchto sítí poskytují informace o jejich umístění a kolizi s plánovanými stavbami
- Základy IT a zájem o technologie
- Znalost desktopových produktů (Esri, ArcGIS Online a mobilní aplikace)
- Znalost serverových produktů Esri je výhodou!
- Orientace v oblastech GIS, správy majetku a dispečerského řízení sítě
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni B1
- Řidičský průkaz sk. B nutností

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Roční bonus - Služební auto - Ročný odměny - Sick days - Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Praha