Nabídka práce > Pracovník prodejny

Pracovník prodejny

Náplň práce

Přímý prodej na prodejně, telefonní a e-mailová komunikace
Příjem a výdej zboží
Práce ve skladu
Balení a příprava balíků určených k expedici
Vystavování účetních dokladů a práce s pokladnou
Editace a úprava elektronického katalogu položek
Prodejní podpora a ostatní administrativní práce

Požadavky

Znalost práce na PC (znalost programu Pohoda výhodou)
Spolehlivost
Samostatnost
Flexibilita
Komunikativnost
Příjemné vystupování
Výhodou je znalost sortimentu z oboru TZB
Řidičský průkaz sk.B
Zdravotně v pořádku (manuální manipulace se zbožím)
Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Práce na HPP
Firemní benefity – stravenkový paušál, příspěvek na životní pojištění, produkty společnosti za zvýhodněné ceny
Zázemí stabilní české společnosti

Další informace

Společnost KGM Trade s.r.o. provozuje e-shopy (www.nejlevnejsitzb.cz, www.nejtzb.cz) se sortimentem z oboru TZB.

KGM Trade s.r.o. dále provádí projekční činnost a dodávky a montáže z oboru TZB (ústřední vytápění, kotelny, tepelná čerpadla, chlazení, vzduchotechnika, rozvody vody a kanalizace, rozvody plynu)

Informace o pozici

  • KGM Trade s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jateční 540/4, Praha 7