Nabídka práce > Řidič / skladník -m/ž

Řidič / skladník -m/ž

Náplň práce

Příjem, výdej, manipulace a kontrola zboží
Příprava a balení zásilek na expedici pro přepravní služby
Příprava zboží pro rozvoz našimi vozy
Rozvoz zboží k zákazníkům
Pružná pracovní doba

Požadavky

SŠ vzdělání nebo výuční list´
Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu
Komunikační schopnosti, ochotu učit se novým věcem
Časovou flexibilitu
ŘP skup. B - praxi v řízení vozidla alespoň 1 rok (výhodou zkušenost s řízením dodávky)

Nabízíme

Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím
Práce v příjemném kolektivu
Čisté a velké zázemí
Vhodné i pro pracovníky s kratší pracovní praxí nebo absolventy - kompletně zaškolíme
Nástup možný ihned nebo dohodou

Informace o pozici

  • BIOTRADECORP
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 22 000-24 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: nám. Odboje 1843, 54401 Dvůr Králové nad Labem