Nabídka práce > TRAKTORISTA v zemědělství

TRAKTORISTA v zemědělství

Náplň práce

Traktorové práce ve vinohradech- mulčování, sečkování, postřiky, okopávání, odvoz a přeprava hroznů během vinobraní, údržba strojů a traktorů v dílně, po domluvě i občasná výpomoc ve vinohradě.

Požadavky

Požadujeme:
• řidičský průkaz skupiny B + T
• základní znalost zemědělských strojů
• praxe řízení traktoru
• schopnost menších oprav a údržby strojů (výhodou)
• čistý trestní rejstřík
• časová flexibilita
• manuální zručnost

Nabízíme

Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou
• jednosměnný provoz
• práci s moderními zemědělskými stroji a technikou (CASE, Fendt)
• možnost placených přesčasů
• bonusy za dobře odvedenou práci
• možnost ubytování v místě výkonu práce
• stravenkový paušál

Informace o pozici

  • Ing. Irena Ecksteinová
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Placené přesčasy, stravenkový paušál, možnost ubytování, bonusy za odvedenou práci
  • Místo pracoviště: Pravlov