Nabídka práce > Strojírenský technolog

Strojírenský technolog

Náplň práce

Mzdové ohodnocení:40-50.000 Kč (dle zkušeností)
Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody
Pracovní doba: jednosměnný provoz (fix 6.00-14.30 hodin)

Co je náplní práce?
Vytváření technologických postupů dle výkresové dokumentace pro výrobu dílů a montáž sestav vysoce sofistikovaných výrobních linek,
kontrola a aktualizace již vytvořených norem dle skutečně zaznamenaných výrobních časů,
optimalizace stávajících technologických postupů za účelem zvýšení efektivity výroby,
komunikace s odděleními konstrukce a kontroly z důvodu optimalizace výkresové dokumentace a technologických postupů,
komunikace s pracovníky výroby a implementace jejich zlepšovacích návrhů,
ověřování nových postupů výroby a spolupráce na realizaci technologických změn,
podílení se na strategickém směřování oddělení technologie.

Co byste ještě měli vědět?
Budete klíčovou osobou v menším kolektivu technologů ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí. Vaše práce rozhodně nebude nudnou rutinou, ale zajímavou cestou ve Vašem profesním životě. Rádi dáme na Vaše nové inovativní myšlenky, které by mohly přispět k našemu cíli „být moderní a zodpovědnou společností“.

Požadavky

Jakého kolegu hledáme do týmu oddělení technologie?
Strojaře srdcem i duší, který má praxi v oboru technologické přípravy výroby,
profesionála, který ovládá normování výrobních operací,
iniciativního kolegu, který se zajímá se o novinky v oboru a chce věci posouvat a zlepšovat,
zodpovědného člověka se smyslem pro detail a schopností spolupracovat v týmu.

Nabízíme

Co nabízíme?
Prostředí rodinné firmy, kde si navzájem pomáháme a pracujeme jako tým,
podporujeme oborové vzdělávání a rozvoj,
spravedlivý přístup,
firemní společenské akce (dětský den, vánoční večírek),
13. mzdu v případě plnění plánu,
odměnu za doporučení nového kolegy (10.000 Kč),
20 dnů dovolené a 5 dnů sickdays,
dotované podnikové stravování (výběr ze 3 jídel, cena 46 Kč),
příspěvek na dopravu (1 Kč/km, měřeno z centra bydliště do centra sídla společnosti a zpět),
zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky,
možnost práce s formou Home Office (až 50% pracovní doby, po zaučení/zkušební době),
HPP se smlouvou na dobu neurčitou.

Informace o pozici

  • ZEBR s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40-50000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Milovice