Nabídka práce > Pomocník - zahradnické práce

Pomocník - zahradnické práce

Náplň práce

Hledám nejlépe studenta, ( nelpím na studentovi, jedná se mi o časovou flexibilitu) který bude mít brzy nebo už má po ukončení na maturitních zkoušek , a bude už mít v podstatě prázdniny.
Měl by být zdatněší, měl sílu. Důležité, aby měl ŘP. sk.B, a vlastní automobil, ( popřípadě kdyby to měl blízko může dojíždět na kole na místo odjezdu do práce popřídě autobusem (Zelinkovice Frýdek-Místek - většinou kolem 8.hod)) a následně řídit.
Jedná se o nepravidelnou brigádu z důvodu nepříznivého počasí, může se stát, že by se mohlo jít i o víkendu (ale to zřídka), pracovní doba se počítá od příjezdu na místo konané práce. Většinou práce trvá 4-6 hodin.
Pracovní náplň, stříhání keřů, pleti, rozvoz mulče, hrábaní, výsadby.
Na hodinu 200-250 Kč (záleží na šikovnosti) Možný měsíční výdělek až do 20 tisic.
Výplata vždy po ukončení zakázky do týdne.

Zájemci posílejte životopis, nebo pište sms, NEVOLEJTE!!!! a domluvime se na pohovoru, možnost začátku práce v rámci studenta až po skončení školy.

Požadavky

RP sk.B

Informace o pozici

  • Michaela Balašová
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: 200-250 kc/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Frýdek-Místek