Nabídka práce > Mechanik, Elektrikář,Programátor

Mechanik, Elektrikář,Programátor

Náplň práce

Na zakázky převážně v Německu a dále po celé Evropské unii, přijmeme elektrotechniky/průmyslové elektrikáře, programátory, mechaniky/mechatroniky.

Zakázky jsou pouze v Industrie odvětví kde se podílíme na montáži linek v automobilovém průmyslu (Daimler, BMW a další) také v potravinářském či chemickém průmyslu (Mann und Schroder, MOTIP Dupli), i jiné dřevovýroby či jednoúčelové stroje (celý lis tašek Jacobi a další).
Jedná se o práci na montáži nových linek, částí výrobních procesů, upgrady na nové modely při odstávkách, či kompletaci celého elektronického systému zakázky v dílně od mechanického sestrojení rozvaděčů, ovládacích pultů, svorkovnicových skříněk, osazení plata kanály, šínami, prvky-zařízeními a dalším s následným vydrtátováním, ozkoušením a finálně dopojením u konečného zákazníka s hardwarem (také jeho montáž). atd...

Zakázky jsou taky formy údržbových činností ve společnostech za chodu produkce.

Další dílčí částí je programování u kterého máme však na zájemce vysoké nároky na zkušenosti s co nejširším okruhem komponentů, servomotorů atd. Programování v prostředí Siemens, zapotřebí zvládat PLC i HMI.

-nástup ihned
-spolupráce dlouhodobá

Požadavky

PROGRAMÁTOR

-TARIF 35-50 EURO - možné i víc
[tvorba ceny podle prac. zkušeností;řeči(angličtina/němčina);konkrétní zakázky]

ELEKTRIKÁŘ

-TARIF 25-30 EURO

MECHANIK

-fakturace, splatnost- operativní řešení dle jednotlivých zakázek (nejčastěji 14-14)

-turnusy- operativní řešení dle jednolivých zakázek

Nabízíme

férový přístup
podpora 24/7
vysoké platové ohodnocení

Informace o pozici

  • ARBAMO s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: němčina, angličtina alespoň porozumění
  • Plat: 25-50 EUR
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: možnost ubytování
  • Místo pracoviště: Německo