Nabídka práce > Junior programátor 250Kč/h 20h týdně Praha

Junior programátor 250Kč/h 20h týdně Praha

Náplň práce

Pro našeho klienta, známou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior programátor.

Náplň práce:

- vytváření přesných technických požadavků pro vývojáře a testery

- vedení komunikace mezi zákazníkem a interními IT teamy

​- spolupráce na přípravě řešení adhoc úkolů

Požadujeme:

- základní orientace v technologiích ECM

​- orientace v systémových integracích a nástrojích pro jejich dokumentaci

- analytické myšlení - schopnost absorbovat informace a utřídit je

- aktivní znalost některého CASE nástroje pro UML modelování (Enterprise Architect, Visio..)

- znalost webových služeb (SOAP,REST)

- uživatelská znalost pricipů SQL

- znalost AJ na úrovni alespoň B2

- možnost pracovat 20h týdně

- chuť učit se nové věci

Nabízíme:

- mzda 250Kč/h hrubého

- týdenní vyplácení

- dlouhodobá spolupráce

- nástup co nejdříve

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 250
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha