Nabídka práce > Řidič/ka C+E

Řidič/ka C+E

Náplň práce

-Řídit nákladní automobil C(E) sklopka/vana
-Vést záznamy o provozu vozidla
-Starat se o přidělený vůz a udržovat ho v čistotě
-Řídit se pokyny vedoucího

Požadavky

- Platný řidičský a profesní průkaz C(E) a kartu řidiče
- Platné psychotesty
- Alespoň základní praxi s řízením C(E) automobilů
- Schopnost pracovat v každém ročním období
- Časová flexibilita
- Spolehlivost - na čem se domluvíme, to se dodrží - platné pro obě strany

Nabízíme

-Pravidelný plat
-Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou po zapracování
-Nástup možný ihned
-4 týdny placené dovolené + 3 dny sick days
-Pevná pracovní doba a příplatky za přesčas
-Možnost zapůjčení os. automobilu nebo příspěvku na dopravu
-Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu

Informace o pozici

  • Stanislav Zamrzla
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 30000 - 35000 kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Vzdělávací kurzy, Školení, Zdravotní volno / sick days, Bonusy za přesčasy, Os. automobil nebo příspěvek na dopravu, Firemní akce
  • Vhodné pro: Zkušené řidiče, absolventy, bez praxe
  • Místo pracoviště: Buřenice