Nabídka práce > PROJECT ENGINEER | AŽ 70 000 | LIBEREC

PROJECT ENGINEER | AŽ 70 000 | LIBEREC

Náplň práce

Máš zkušenosti s řízením projektů a několik let praxe v technologii? Pak neváhej a pošli mi své CV!

Do naší společnosti hledáme nového kolegu na pozici: PROJECT ENGINEER.

Co bude náplní Tvé práce:

- Řízení technologických projektů v rámci firmy a zavádění nových výrobků do firmy
- Posuzování interně zastavených výrobků -
- Definování nápravy, analýzy kořenových příčin, stanovení nápravných opatření
- Příprava analýzy vyrobitelnosti nových výrobků
- Spolupráce s dalšími týmy oddělení engineeringu na "cost reduction" projektech - produkt a process redesign za účelem snížení celkových nákladů

Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat?

- VŠ technického směru
- Praxe v technologii cca 5 let
- Znalosti z oblasti řízení projektů
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni, umět se samostatně domluvit s partnery z ostatních zahraničních poboček
- Analytické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Ti můžeme nabídnout my? - Firma mimo automobilový průmysl - Stabilní práci - Dobrý kolektiv - Pružnou pracovní dobu - Atraktivní benefity - Příspěvek na stravování 180,-/den, - Příspěvek na dopravu - Multisport karta, - Firemní přenosné permanen
  • Místo pracoviště: Liberec