Nabídka práce > Insolvenční specialista

Insolvenční specialista

Náplň práce

Hledáme kolegu na pozici insolvenčního specialisty. Rádi komunikujete s lidmi? Chtěli byste jim pomoci zbavit se dluhů? Staňte se jedním z našich insolvenčních specialistů, který lidem poradí v tíživé finanční situaci.

Do světa oddlužení Vás zasvětíme, organizaci práce necháme na Vás.

Jako insolvenční specialista budete telefonicky i osobně komunikovat s klienty, sjednávat a organizovat schůzky a prezentovat nabídku služeb naší advokátní kanceláře. Dále uzavírat smluvní vztahy s klienty, sbírat informace a podklady pro přípravu insolvenčního návrhu a průběh řízení. Denní práce s PC a CRM systémem.

Za 11 let jsme pomohli z dluhů a exekucí více než 17 000 lidí. Řadíme se k největším poskytovatelům právních služeb v insolvenčním řízení v ČR a zajišťujeme dostupnost kvalifikované právní pomoci všem, co ji potřebují.

Těšíme se na Vás!

Požadavky

trestní bezúhonnost a srovnanou finanční situaci
orientaci na práci s lidmi a pomoc lidem
chuť ke vzdělávání v oboru insolvencí
schopnost vlastní organizace práce
znalost ovládání PC a internetu na úrovni aktivního uživatele
ambice stát se odborníkem pro oddlužení a insolvence
zkušenosti s úvěry výhodou

Pozice specialisty se neobejde bez
komunikativnosti a péče o klienty
samostatné organizace práce
zájmu vzdělávat se a pomáhat lidem z tíživé finanční situace
pečlivosti a důslednosti – pořádek v dokumentech

Nabízíme

pružnou pracovní dobu a home office
dlouhodobé a finančně zajímavé pracovní uplatnění (provize z každého zpracovaného případu)
kontakty na nové klienty, kteří nás sami vyhledali
školení a práce v advokátní kanceláři
příjemný a schopný tým ostřílených kolegů, kteří umí poradit

Informace o pozici

  • Advokátní kancelář – Mgr. Martin Ludvík, advokát
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Plat: 30–60 000 Kč a více dle provize
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Home office, odměny dle výkonu navíc a další
  • Vhodné pro: Komunikativní osoby, vhodné i pro právníky nebo absolventy