Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce

Baví tě práce obchodního zástupce, ale neumíš žádný cizí jazyk?
Pak tato pracovní nabídka na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE je pro tebe ta pravá!

Tvým úkolem bude:
- správa části portfolia současných klientů společnosti
- pravidelná telefonická, mailová komunikace a osobní návštěvy klientů
- vyhledávání nových obchodních příležitostí ve spravovaném regionu
- řešení poptávek a tvorba nabídek ve spolupráci s obchodním oddělením
- spolupráce na přípravě, organizaci a účasti na veletrzích a klientských dnech
- spolupráce s pracovníky marketingu na přípravě marketingové podpory
- spolupráce s produktovými útvary společnosti při řešení produktového portfolia
- tvorba a aktualizace CRM dle přiděleného regionu
- vedení určené administrativy a reportingu

Požadavky

- SŠ vzdělání
- nutností několikaleté obchodní zkušenosti
- zkušenosti z technických oborů vítány
- znalost MS Office
- řidičský průkaz
- ochota cestovat za klienty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - penzijní připojištění - závodní stravování - dotované občerstvení - osobní kariérový plán - odměny při životních výročích
  • Místo pracoviště: Jihlava