Nabídka práce > TECHNOLOG

TECHNOLOG

Náplň práce

Jsi zkušený technolog, dobře se orientuješ v technické dokumentaci a umíš to s programem SAP?

Hledáme k nám do týmu fajn kolegu na pozici TECHNOLOG.

Tvým úkolem bude:
- orientace ve výkresové dokumentaci
- účast na vývoji nových produktů
- zavádění nových produktů do ověřovacích sérií
- kalkulace výrobních nákladů
- poptávky kooperační výroby
- spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru (strojní konstrukce – výhodou)
- technické znalosti a myšlení
- práce v ERP - SAP
- standartní práce s PC (Word, Powerpoint, Excel)
- týmový hráč

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů - příspěvek na dopravu - jazykové vzdělání - penzijní připojištění - závodní stravování - dotované občerstvení - odměny při životních výročích
  • Místo pracoviště: Jihlava