Nabídka práce > Prodejce učebnic s ID

Prodejce učebnic s ID

Náplň práce

Prodej učebnic
Třídění a počítání učebnic
Obsluha zákazníků

Požadavky

Invalidní důchod jakéhokoliv stupně
Vstřícnost, komunikativnost a spolehlivost
Práce v odpoledních hodinách 13:00 - 17:00

Nabízíme

Klidné a teplé místo
Nenáročnou práci obsahově i časově

Další informace

Sháníme do kolektivu vstřícného a komunikativního kolegu či kolegyni do vzorkové prodejny učebnic významného distributora didaktické a edukativní literatury Albra s.r.o. Olomouc.
Jedná se o chráněné pracovní místo a tedy je podmínkou invalidní důchod jakéhokoliv stupně. Jedná se o práci zejména v odpoledních hodinách 13:00 - 17:00 na částečný úvazek. Práce je nenáročná v klidu a v teple.
V případě zájmu a bližší info na tel. 585235412 nejlépe 8:00 - 11:30, 12:30 - 14:30 hodin.

Informace o pozici

  • Albra s.r.o. Olomouc
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 14000,-
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Směny dle domluvy
  • Vhodné pro: Invalidní důchodce
  • Místo pracoviště: Slovenská 510/10