Nabídka práce > PRODUKTOVÝ MANAŽER | JIHLAVA

PRODUKTOVÝ MANAŽER | JIHLAVA

Náplň práce

Máš středoškolské vzdělání a chuť učit se novým věcem a dále se rozvíjet?

Hledá se PRODUKTOVÝ MANAŽER!

* Spolupráce na strategických plánech a sběr informací o konkurenci

* Monitorování trendů v interiérovém designu

* Navrhování a uvádění nových produktů na trh

* Podpora obchodní a marketingové strategie

* Příprava prodejních materiálů a organizace školení

* Analýza a optimalizace produktového portfolia

* Prezentace nových produktů veřejnosti

* Komunikace s dodavateli a vyjednávání cen

* Účast na technických a legislativních školeních

* Příprava a vyhodnocování prodejních akcí

* Nastavování procesů a hledání nových možností

Požadavky

Požadavky:
* Min. SŠ
* AJ alespoň základ
* Komunikační schopnosti
* Znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 42000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Home Office * Příspěvek na stravování * Příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Jihlava