Nabídka práce > VEDOUCÍ STAVEB | JIHLAVA

VEDOUCÍ STAVEB | JIHLAVA

Náplň práce

Otevíráme dveře šikovnému stavbyvedoucímu! Chceš se někam posunout, ale stále si nenašel to pravé?

* Zajištění realizace zakázek společnosti v souladu s termíny, finančními prostředky a technickými požadavky.
* Nezávislé posouzení technických možností a kontrola průběhu aktuálního projektového zadání u každé zakázky.
* Zabezpečení maximální efektivity při realizaci všech zakázek.
* Pravidelné reportování vedení společnosti o průběhu a výsledcích realizovaných zakázek.

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání v oboru
* Min. 1 rok praxe s vedením staveb
* Znalost ve výkresové dokumentaci
* Znalost norem
* Znalost technických podkladů a projektů
* MS Office
* ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 80000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Prémie * Flexibilní pracovní doba * Telefon a notebook * Služební auto * Cafeterie
  • Místo pracoviště: Jihlava