Nabídka práce > Obchodní zástupce/Manažer obchodní skupiny

Obchodní zástupce/Manažer obchodní skupiny

Náplň práce

Náplní práce je aktivní vyhledávání nových klientů, správa klientů s historií u Allianz pojišťovny. Budování osobní značky pod záštitou Allianz pojišťovny.

Možnosti:
Pojišťovací specialista
Investiční specialista
Hypoteční specialista

Ideálem je obsáhnutí všech 3 možností, pro příjemnou proklientskou práci.

Požadavky

Minimální vzdělání- střední s maturitou
Samostatnost, vlastní iniciativa a pracovitost je naprostou nezbytností.
Umění vystupovat je velkou výhodou pro práci v tomto oboru.

Nabízíme

Nabízíme možnost vybudovat vlastní kariéru v zařízených pobočkách po boku zkušených a úspěšných kolegů, kompletní zaškolovací program, díky kterému se stanete specialistou v oboru. Velkou výhodou je přátelské prostředí, do kterého se budete každý den těšit.

Další informace

Nehledáme člověka, který si přijde jen odsedět svých pár hodin, ale toho, kdo opravdu chce uspět.

V případě zájmu, zašlete životopis s kontaktem na přiložený e-mail.

Informace o pozici

  • Allianz pojišťovna - Marek Breda
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: provizní systém
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Zázemí v podobě kanceláře
  • Vhodné pro: Zkušené v oboru i úplné nováčky
  • Místo pracoviště: Jihlava, Havlíčkův Brod, Humpolec, Třebíč