Nabídka práce > TECHNOLOG | HRÁDEK NAD NISOU | až 50 000 KČ

TECHNOLOG | HRÁDEK NAD NISOU | až 50 000 KČ

Náplň práce

Máte praxi na pozici technologa? Domluvíte se alespoň trochu anglicky nebo německy a hledáte novou práci? Pak nám napište!

Obsazujeme pozici "TECHNOLOGA DO HRÁDKU NAD NISOU"

Náplň práce:

- správa a optimalizace technologií
- zavádění nových technologií
- tvorba layoutu, návodek a výrobních postupů
- zodpovědnost za výrobní dokumentaci na přiděleném středisku
- spolupráce na projektech

Požadavky

- Minimálně SOU vzdělání
- min.1 rok praxe na obdobné pozici
- AJ nebo NJ na úrovni B1

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 43000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na dopravu - Bonus za odpracované roky - Příspěvek na stravování - Vzdělávací školení a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou