Nabídka práce > OBRÁBĚČ CNC STROJŮ | TURNOV | I ABSOLVENT

OBRÁBĚČ CNC STROJŮ | TURNOV | I ABSOLVENT

Náplň práce

Jsi absolvent nebo jen hledáš pracovní změnu?

Tak čti dál!

Náplň práce:
- Manipulace a kalibrace CNC zařízení
- Monitorování a zaznamenávání výrobních parametrů
- Kontrola a hodnocení výrobní kvality s využitím měřicích prostředků a technické dokumentace
- Pravidelná údržba strojů včetně provádění drobných oprav

Požadavky

- Dokončené vzdělání v oboru strojírenství ( obráběč kovů, strojní mechanik, nástrojař, automechanik)
- Ochotu učit se novým věcem
- Ochota pracovat na směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Motivující finanční ohodnocení - 13. plat + každoroční přidávání - 25 dní dovolené - Finanční odměny za odpracované roky - Možnost osobního rozvoje - Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou - Dotované závodní stravování
  • Místo pracoviště: Turnov