Nabídka práce > Poradce v oblasti investičního zlata

Poradce v oblasti investičního zlata

Náplň práce

- komunikace s klienty
- uzavírání bezpodpisových smluv
- následná péče o klienty (pomoc s nastavením aplikace, pomoc s uzavřením dalších produktů i s využíváním stávajících)

- budování týmu
- péče o partnery a pomoc v začátku

Požadavky

- věk 18+
- cílevědomost
- chuť rozvíjet se - osobně i kariérně
- ochota pracovat

výhodou: zkušenost v oblasti financí, cizí jazyk a kontakty v zahraničí, řidičský průkaz

Nabízíme

- nabídku bezkonkurenčních produktů - první digitální měnu krytou fyzickým zlatem
- moderní digitální prostředí pro modelaci a sjednávání bezpodpisových smluv
- kompletní zaškolení a zpracované materiály, předání našeho know-how
- jednoduché a stabilní provizní podmínky
- možnost zajímavých pasivních příjmů a odměn ve zlatě
- informační podporu ve formě pravidelných videokonferencí pro potenciální klienty i partnery
- motivační a přátelské prostředí
- možnost využití rostoucí poptávky po investičních kovech
- možnost rozvíjet obchodní aktivity i v dalších zemích EU

Další informace

BUĎTE SOUČÁSTÍ REVOLUCE, kterou přinášíme a PROFITUJTE z nově vznikajícího systému postaveného NA PLATBÁCH PODLOŽENÝCH FYZICKÝM ZLATEM.
Přinášíme NOVÝ ZLATÝ STANDARD - alternativní platební systém využívající výhod bezpečných digitálních plateb podložených investičním zlatem ve fyzické podobě.

Jsme tým vzájemně se podporujících franšízantů s vysokými cíli a unikátními produkty. S klienty i partnery jednáme profesionálně, férově a zcela transparentně. Aktuálně máme v týmu volné místo, na které hledáme ideálního uchazeče/uchazečku. Veškeré zaškolení zajistíme, podstatné je, abychom si sedli lidsky a hodnotově.

Informace o pozici

  • FireGold
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: všechny, kteří se chtějí kariérně posouvat