Nabídka práce > *Sociální pracovník* (práce s dětmi a mladistvými s PAS a ADHD)

*Sociální pracovník* (práce s dětmi a mladistvými s PAS a ADHD)

Náplň práce

• Budeš průvodcem na cestě životem pro ty, kteří vnímají svět trochu jinak
• Pomůžeš jim s překonáváním překážek, rozvíjením jejich dovedností a budováním smysluplných vztahů
• Staneš se jejich tlumočníkem, ochráncem a superhrdinou v jednom

Požadavky

• VŠ vzdělání v oboru sociální práce, sociální pedagogika či speciální pedagogika, vyšší odborné vzdělání v oboru sociální práce
• Praxe s dětmi a mladými dospělými s PAS a ADHD vítána
• Řidičský průkaz skupiny B
• Superhrdinský plášť (nepovinné, ale vítáno)

Nabízíme

• Smysluplnou a zodpovědnou práci
• Příjemný kolektiv, který tě vždy podrží
• Moderní prostředí
• Pravidelnou supervizi a možnost dalšího profesního rozvoje
• Možnost zachránit svět (alespoň ten malý)

Další informace

Centrum ÁČKO, p.o., z Valašského Meziříčí hledá na poloviční úvazek sociálního pracovníka do Sociální rehabilitace pro práci s dětmi a mladými dospělými s PAS a ADHD.

"Chápeme, že hledáme tak trochu superhrdinu, co se nebojí chaosu, má srdce na dlani a je trpělivější než Svatý František. Pokud jsi ten pravý/á, neváhej nám zaslat svůj životopis a motivační dopis na níže uvedenou adresu. Budeme ho s nedočkavostí vyhlížet!"

Informace o pozici

  • Centrum ÁČKO, p.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 14 810 - 21 665 Kč
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Valašské Meziříčí