Nabídka práce > MASTER DATA SUPERVISOR

MASTER DATA SUPERVISOR

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti materiálových master dat? Baví Vás vedení menšího týmu cca do 5 podřízených? Chcete se stát součástí stabilní organizace v oblasti farmacie a získat strategickou roli? Pak už nehledejte dále!

Co Vás na pozici čeká?
- Vedení týmu master dat
- Zakládání, správa a rozšiřování materiálových kmenových dat
- Změnové požadavky
- Kooperace se správcem dat
- Práce s udržováním, popř. zaváděním nových procesů a postupů v oblasti údržby kmenových dat a příslušných standardů
- Komunikace s koncovými uživateli, popř. jejich podpora, poskytování informací
- Reporting

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání, VŠ výhodou
- Zkušenosti na obdobné pozici - v oblasti správy master data
- AJ min. B2, komunikativní i psaná, pro denní využití
- Prokazatelná zkušenost s vedením lidí
- Zkušenost s MS Excel
- Znalost SAP R3 (S4/HANA výhodou)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 65000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * měsíční bonus * příspěvek na volný čas * týden dovolené navíc * až 5 dní sick days * odměna za doporučení nového zaměstnance * pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování
  • Místo pracoviště: Praha