Nabídka práce > PROJEKTANT TUNELŮ

PROJEKTANT TUNELŮ

Náplň práce

Přidej se k nám a stav spolu s námi tunely budoucnosti!

Máš VŠ stavební v oboru geotechniky, nebo SŠ stavební a tři roky praxe? Tak to hledáme právě tebe!

Co bude tvou náplní na pozici PROJEKTANT TUNELŮ:

- Samostatné projektování se zaměřením především na navrhování tunelů a geotechnických konstrukcí v celém rozsahu projektové dokumentace,
- Spolupráce na významných projektech jak v České republice, tak i v zahraničí,
- Aktivní sledování nových trendů ve stavebnictví a jejich implementace,
- Účast na projednávání dokumentace a kontrolních dnech,
- Spolupráce s kolegy z příbuzných oborů.

Požadavky

- VŠ stavební v oboru geotechniky, nebo SŠ se stavebním zaměřením s praxí min 3roky,
- Znalost práce v produktech Autodesk (AutoCad),
- Případně znalost práce v SW Plaxis, Midas, GEO 5, IDEA Statica – výhodou,
- Jazykové znalosti (AJ/NJ) – výhodou,
- Řidičský průkaz skupiny B – výhodou,
- Vhodné i pro absolventy.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 30000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - odměny/bonusy - příspěvek na stravování paušálem - příspěvek na penzijní pojištění - Multisport karta, příspěvek na sport a kulturu (Skipasy, permanentky, vstupenky) - slevy u obchodníků, zvýhodněné tar
  • Místo pracoviště: Praha