Nabídka práce > zahradník

zahradník

Náplň práce

Malá rodinná firma hledá pro nadcházející sezonu pracovníka pro údržbu a realizaci zahrad včetně závlah. Udržujeme zahrady u rodinných domů, firemní okrasné plochy, rekreační areály apod. Realizujeme okrasné zahrady, zakládáme okrasné trávníky včetně závlah, osvětlení, jezírek. Naším regionem je nejen Brno ale celá Jižní Morava. Od dubna potřebujeme posilu. Šikovného a hlavně spolehlivého pracovníka, fyzicky zdatného a časově flexibilního. Upřednostníme zkušenosti v oboru příp ŘP sk B. Pokud zkušenosti nemáte tak u nás je rychle získáte.

Požadavky

spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Zažijete krásné prosluněné ráno někde na krásné zahradě a další den další slunečné ráno na ještě krásnější zahradě a pak si řeknete jak dobře jste udělali, že jste se k nám přidali :-)

Informace o pozici

  • zahrady-vícena
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 160 - 200
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Brno a Jižní Morava