Nabídka práce > Firemní reprezentant

Firemní reprezentant

Náplň práce

Jste reprezentativní, cílevědomý B2B obchodník, který svoji profesionalitou a osobností vytváří dlouhodobé vazby se zákazníky? Zajímal by Vás prodej právních a manažerských softwarů na osobních schůzkách?

Máme pro Vás lukrativní příležitost do stabilní české společnosti, která nyní intenzivně a pečlivě vybírá toho pravého FIREMNÍHO REPREZENTANTA do svých řad.

Na pozici vás čeká:

- reprezentace společnosti
- prodej právních a manažerských softwarů
- B2B, akvizice nových klientů
- evidence v CRM systému
- sestavování nabídek
- realizace sjednaných schůzek od callcentra
- spolupráce s klienty napříč různými segmenty i úrovněmi
- navazování nových, dlouhodobých vztahů
- možnost coachingu v rámci navázané spolupráce

Požadavky

- alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici v rámci B2B s prokazatelnými úspěchy
- obchodní duch, skvělá komunikace, profesionální vystupování
- zkušenost s prací v CRM výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - možnost vysokého výdělku - služební automobil - intenzivní produktové a obchodní zaškolení - podpora studených kontaktů a domlouvání schůzek interním callcentrem
  • Místo pracoviště: Praha