Nabídka práce > EXEKUTIVNÍ ASISTENT/KA, až 43 000 Kč, Praha 4

EXEKUTIVNÍ ASISTENT/KA, až 43 000 Kč, Praha 4

Náplň práce

Baví Vás administrativa a zároveň máte dobré organizační schopnosti? Je pro Vás využívání anglického jazyka na denní bázi samozřejmostí? Tak nám pošlete Váš životopis!

Na pozici EXEKUTIVNÍ ASISTENT/KA Vám zaručujeme pestrou a flexibilní práci v moderním prostředí a v přátelském kolektivu! :)

Vaší hlavní náplní práce bude:

* Administrativní podpora retailového oddělení (vytváření a úprava Powerpoint prezentací, kalkulace atp.)
* Koordinace meetingů retailerů nebo vedení (pozvání účastníků, příprava agendy, zajištění vhodných jednacích místností atd.)
* Zápisy z porad
* Zpracování reportů (základní Excel znalosti postačí)
* Spolupráce / samostatné vedení menších Retail projektů
* Komplexní podpora retailových aktivit skupiny
* Občasné služební cesty
* V rámci pozice je možné seznámit se projektovou formou s různými oblastmi fungování firmy

* Nástup: ihned
* Mzda: 38 - 43 000 Kč
* Lokalita: Praha 4

Požadavky

* Zkušenosti s administrativou
* MS Office - uživatelská znalost
* AJ na komunikativní úrovni - využití jak písemnou tak mluvenou formou na denní bázi
* ochota 1-2x za měsíc vycestovat na služební cestu v rámci ČR a SK

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 38000 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Nápoje i ovoce na pracovišti po celý den * 5 týdnu dovolené a firemní volno * Stravenky 129 Kč/den * Možnost dalších školení a kurzů * Možnost ročních bonusů * Možnost kariérního růstu ve velké firmě
  • Místo pracoviště: Praha