Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

ELEKTRIKÁŘ | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Náplň práce

Jste zkušeným ELEKTRIKÁŘEM? Máte platné osvědčení dle Vyhlášky 50 (min. §6)?

... Nebo jste juniorním kandidátem s Vyhláškou a elektro školou?

Máme možnost pro Vás i Vás! :)

Do stabilní společnosti na Jihlavsku hledáme nového kolegu na pozici ELEKTRIKÁŘE!

Náplň práce zahrnuje:
* Údržbu a opravy elektrických zařízení včetně elektroniky a softwaru
* Pravidelné preventivní kontroly
* Účast na plánovaných odstávkách a opravách výrobní linky
* Přípravu náhradních dílů

Požadavky

* Vyučení či maturita v oboru elektro
* Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 nebo vyšší
* Praxe výhodou ale ne podmínkou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * STABILNÍ ZAMĚSTNAVATEL / MIMO AUTOMOTIVE VÝROBA * motivující finanční ohodnocení / bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy) * náborový příspěvek pro nové zaměstnance * dotované závodní stravování * Sick days * podpora profe
  • Místo pracoviště: Jihlava