Nabídka práce > SPECIALISTA LABORATOŘE | KVALITA V AUTOMOTIVE

SPECIALISTA LABORATOŘE | KVALITA V AUTOMOTIVE

Náplň práce

Máte zkušenosti v kvalitě a elektrotechnika je vám blízká? Hledáte novou pracovní příležitost? Pak nám pošlete svůj životopis.

Náplň práce:
- zodpovědnost za interní zkoušky produktů
- analýza reklamací
- vyhodnocování výsledků zkoušek
- tvorba zkušebních protokolů
- tvorba a vyhodnocování funkčních testů
- rozměrové a materiálové analýzy

Požadavky

- SŠ vzdělání - ideálně elektro nebo strojní
- zkušenosti z výrobní společnosti
- praxi v oblasti kvality
- orientace v technické dokumentaci
Výhodou:
- znalost fungování systému jakosti IATF 16949

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pružná pracovní doba (37,5 h/ týden) * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dopravu * stravenky v hodnotě * příspěvek na penzijní připojištění * čtvrtletní bonusy * výuka AJ v pracovní době
  • Místo pracoviště: Teplice