Nabídka práce > MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ | HRÁDEK NAD NISOU

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ | HRÁDEK NAD NISOU

Náplň práce

Pokud máte zkušenosti se zpracováním mezd, tak se mi neváhejte ozvat!
Aktuálně obsazuji pozici MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ | HRÁDEK NAD NISOU

- včasné dokončení mzdové uzávěrky
- zodpovědnost za správnost výpočtů mezd
- vedení agendy pracovníků v oblasti mezd
- zpracování mzdového zařazení
- komunikace se státními institucemi
- komplexní služby v oblasti mzdové agendy
- výpočty mezd a kompletní zpracování přihlášek a odhlášek zaměstnanců na ZP a OSSZ

Požadavky

- min. 2 roky praxe se zpracováním mezd
- znalost SAP nebo VEMA výhodou
- AJ nebo NJ pro písemnou komunikaci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonus za plnění hospodářského výsledku - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - bonus za odpracované roky - příspěvek na stravování - vzdělávací školení a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou