Nabídka práce > Obchodní referent/ka

Obchodní referent/ka

Náplň práce

Hledáme zkušeného a motivovaného Obchodního referenta / referentku, který se přidá k týmu našeho zákazníka. V této roli budete zodpovědní za evidenci a správu zakázek, fakturaci a zadávání podkladů pro realiza zakázky.

Hlavní úkoly:

  • tvorba, evidence a správa dodavatelských objednávek

  • komunikace s dodavateli (vč. zahraničních)

  • komunikace se zákazníky

  • zakládání nových skladových položek

  • správa adresáře

  • vystavování průvodních dokladů ke zboží

  • logistika

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou

  • AJ pro každodenní komunikaci - slovem i písmem

  • zkušenost s vedením obchodního případu

  • práce s PC - firemní ERP systém

  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

  • časová flexibilita

  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou

  • práce v malém kolektivu s moderním zázemím

  • stravné 116,- Kč/odpracovaný den, příspěvek na DPP

  • prémie každý měsíc a pravidelné % navyšování mzdy

  • Nástupní mzdové ohodnocení 35.000,- Kč/měsíc

  • Po zapracování navýšení mzdy

V případě Vašeho zájmu nám neváhejte poslat životopis na email: karlovyvary@arwa.cz nebo kdykoliv volejte na 352 601 788 / 720 986 689.

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Most