Nabídka práce > Konzultant/finanční poradce

Konzultant/finanční poradce

Náplň práce

- Poskytování nezávislého a komplexního poradenství pro klienty
- Srovnávání nejlepších nabídek a produktů od širokého spektra společností, se kterými spolupracujeme
- Péče o stávající klienty a akvizice nových

Požadavky

- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- Trestní bezúhonnost
- Aktivní přístup k práci, výborné komunikační a prezentační schopnosti
- Schopnost samostatného jednání a rozhodování
- Zkušenost s vedením schůzek s klienty je výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Pozitivní a zdravě ambiciózní přístup, čestné jednání ke kolegům i klientům
- Organizační schopnosti

Nabízíme

- Práci v malém přátelském kolektivu
- Práci v útulném příjemném prostředí v brněnské kanceláři na Lesné
- Flexibilní pracovní dobu – svůj den si plánujete sami, možnost práce z domova
- Spolupráci na živnostenský list
- Neomezenou možnost výdělku - nadstandartní provize
- Administrativní podporu – asistentka, portál na evidenci obchodů a provizí
- Příležitost k profesnímu i osobnímu růstu
- Sdílení novinek, informací z trhu
- Propracovaný systém školení, elearningů, webinářů
- Práce na online nástrojích, které vám usnadní život
- Kompletní zaškolení

Informace o pozici

  • Váš konzultant s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Brno, Halasovo náměstí 6a