Nabídka práce > Specialista ICT na odboru kancelář tajemníka MěÚ Rosice

Specialista ICT na odboru kancelář tajemníka MěÚ Rosice

Náplň práce

- administrace serverů (platforma MS Windows Server),
- administrace Active Directory, WSUS, DHCP, DNS, skupinových politik …,
- administrace operačních systémů koncových stanic (platforma MS Windows),
- administrace geografického informačního systému (platforma ArcGIS),
- administrace antivirového řešení ESET,
- administrace dalších provozovaných aplikačních informačních systémů,
- základní správa virtualizační platformy VMware,
- správa zálohovacího software VEEAM,
- poskytování technické podpory uživatelům IT technologií.

Požadavky

- zkušenosti se správou serverového operačního systému MS Windows Server,
- zkušenosti se zálohovacím software a správou koncových stanic,
- všeobecný přehled v oblasti počítačových sítí a IT technologií,
- výborná znalost uživatelské práce na PC, MS Windows a MS Office,
- výborná znalost technické angličtiny,
- komunikační schopnosti, schopnost jednat s lidmi,
- schopnost samostatně řešit problémy,
- odolnost vůči stresu,
- zodpovědný přístup k práci,
- vysoké pracovní nasazení,
- řidičský průkaz skupiny B.

Další informace

Bližší informace naleznete na stránkách: https://www.rosice.cz/volna-mista/

Informace o pozici

  • Městský úřad Rosice
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: řídí se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, pružná pracovní doba, stravenkový paušál, příspěvek na dovolenou, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, příspěvek na penzijní připojištění, osobní příplatek a odměny odpovídající dosahovaným v
  • Místo pracoviště: Rosice