Nabídka práce > PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ

PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce

• řemeslné a manuální práce
• diagnostika a odstraňování běžných provozních závad v silnoproudých rozvodech
• provádění pravidelných odečtů a jejich evidenci
• správa přednáškové budovy a zabezpečení jejího chodu

Požadavky

• středoškolské vzdělání nebo vyučení v oboru elektro
• odbornou způsobilost v oboru elektro dle Vyhl. 50/1978 Sb. minimálně paragraf 6, či dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. minimálně paragraf 6
• orientace v technické a elektro dokumentaci
• spolehlivost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci
• ŘP sk B
• Základní znalost při práci na PC – MS Word a Excel

Nabízíme

• smlouvu na HPP, IČO, DPP či DPČ
• mobilní telefon
• přátelský kolektiv, který pomůže a poradí – počáteční zaškolení je samozřejmostí
• flexibilní pracovní doba

Další informace

- Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změny na dobu neurčitou.
- Předpokládaný termín nástupu: ihned případně dohodou

- Životopisy prosím zasílat na email marek.toth@vurv.cz
- Pro více informací volejte 702087769 ( po - pá 8:00 - 15:00)

Informace o pozici

  • Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní volno/sickdays, týden dovolené navíc, karta Multisport ,možnost stravování v místě pracoviště
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Praha - Ruzyňe