Nabídka práce > Servírka / vedoucí směny

Servírka / vedoucí směny

Náplň práce

Do našeho týmu na Horskou chatu Rabštejn hledáme servírku/ vedoucí směny. Máš zkušenosti s gastronomií a chceš mít příležitost dál se rozvíjet v přátelském pracovním prostředí? Pak hledáme právě tebe!
Nejsi-li úplně ostřílená, ale máš chuť a motivaci to s námi zkusit, rádi si tě zaučíme.

Požadavky

Zodpovědnost za chod restaurace a baru.
Vedení směny.
Umění příjemně vystupovat a komunikovat s našimi hosty.
Poctivost a zodpovědnost nejen za kasou.
Dochvilnost je pro tebe i pro nás velké plus.
Pěšky je to daleko, takže řidičák je nutný.

Nabízíme

Práci v lukrativním a netypickém prostředí. Naše chata se nachází “v území nikoho”.
Plný pracovní úvazek, případně i brigádu na celou sezónu a věř nám, ta tu opravdu stojí za to!
Ubytování a strava v rámci směny je zdarma.
Férové finanční ohodnocení. Umíš makat, jsi u nás vítána.
Plus další benefity.

Další informace

Zaujal tě náš inzerát a máš pocit, že právě ty jsi ta pravá? Tak neváhej a ozvy se nám na telefonní číslo: 777983511.

Informace o pozici

  • Horská chata Rabštejn
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: strava a ubytování v rámci směny ZDARAMA
  • Místo pracoviště: Horská chata Rabštejn