Nabídka práce > Obchodní zástupce/manažer

Obchodní zástupce/manažer

Náplň práce

Práce a komunikace se svěřenými i novými klienty na pobočce nebo v terénu, řešení obchodních příležitostí, vzdělávací školení. Analýza finančních situací klientů a vhodných strategií pro jejich cíle a potřeby. Sledování trhu a vývoje finančních produktů

Požadavky

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
řidičský průkaz sk.B, čistý trestní rejstřík
časovou flexibilitu,
profesionální vystupování a ochotu jednat s lidmi.

Nabízíme

Kariérní postup, rádi na sobě pracujete = vyšší pracovní ohodnocení. Získání certifikace na úvěry, DPS a investice, kterou hradíme my. Osobnostní rozvoj v oblasti managementu, obchodu a financí. Rodinně založený kolektiv a příjemné vedení.

Další informace

Jsme renomovaná finanční společnost působící na trhu již několik let a momentálně hledáme disciplinovaného kolegu, který se připojí k našemu dynamickému a úspěšnému týmu. V případě, že jste unikátní jedinec s vynikajícími komunikačními schopnostmi a chcete pracovat na vyšší úrovni, jsme pro vás tím správným místem.

Hledáme obchodníka/ci, který se připojí k našemu týmu a pomůže našim klientům dosáhnout jejich finančních cílů. Naše společnost se specializuje na poskytování komplexních finančních služeb a poradenství, a právě teď máš možnost připojit se k nám a rozvíjet své schopnosti.

Informace o pozici

  • SMS Finance
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: NOTEBOOK A SMARTPHONE, LEVNÉ VOLÁNÍ, MULTISPORT KARTA, REKLAMNÍ FIREMNÍ PŘEDMĚTY, FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA
  • Vhodné pro: absolventy, bez praxe
  • Místo pracoviště: Olomouc, Prostějov