Nabídka práce > OBSLUHA CNC STROJŮ | TURNOV

OBSLUHA CNC STROJŮ | TURNOV

Náplň práce

Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů? Hledáte zaměstnání s možností kariérního růstu? Rád/a byste se podílel/a na výrobě špičkových výrobků s mezinárodními patenty? Výborně, do čisté výroby nabíráme OPERÁTORY CNC STROJŮ.

Co budete mít na pozici na starosti?
- obsluha obráběcího CNC stroje
- kvalitativní kontrola výroby
- spolupráce s oddělením technické kontroly
- pomocné úkony při seřizování strojů a tvorbě seřizovacích a technologických postupů
- trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- znalost čtení technických výkresů
- ochota práce ve dvousměnném provozu
- znalost práce na CNC
- zodpovědnost, pracovitost, flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 32000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. plat - bousy/prémie/příplatky - příspěvek na penzijní / životní pojištění - příspěvek na stravování - Flexi pass Card - výběr nápojů na pracovišti - bezproblémové parkování
  • Místo pracoviště: Turnov