Nabídka práce > PRODUKTOVÝ MANAŽER | ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA

PRODUKTOVÝ MANAŽER | ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA

Náplň práce

- Vedení produktu a koordinace činnosti na nové generaci zařízení
- Zpracování a vytváření specifikace produktů a podkladů
- Komunikace s ostatními profesemi napříč organizací
- Spolupráce s marketingovým oddělením
- Monitoring a zpracování zpětné vazby od zákazníků a pracovníků ve výrobě

Požadavky

- SŠ (technické)/VŠ vzdělání (elektrotechnické)
- Praxe na podobné pozici alespoň 1 rok
- Orientace v normách
- Znalost a zájem o elektrotechniku, administrativní zdatnost
- Komunikační a vůdčí schopnosti, týmová spolupráce
- Pečlivost, analytické myšlení

JAZYKY
- ČJ na úrovni rodilého mluvčího/plně profesionální
- Komunikativní a technická znalost AJ (úroveň B1/B2)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Stabilní zázemí, kreativní prostředí - 5 týdnů dovolené - 13. plat podle výsledků firmy - Stravenky, Cafeterie - Jazykové kurzy - Příspěvek na kartu MultiSport - Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Praha